free hit counter PSD - Partia Socialdemokrate e Kosovës

Lajmet dhe të rejat

3 days ago

PSD
Sonte, duke filluar nga ora 20:45, Sekretari Organizativ i PSD-së, Nol Nushi , është i ftuar në "Pressing", T7.Ju ftojmë ta ndiqni emisionin! ... See MoreSee Less
View on Facebook

5 Marsi, epopeja e UÇK-së. Tash 24 vjet liria fliste guxim e sakrificë. Një kohë u ndal për të nisur një tjetër. Vullneti ndërpreu llogaritë; liria është jetë, ajo matet me jetën; Jehona e luftës, sipas ligjeve të historisë. UÇK nga dhjetëra numëronte dhjetëra mijëra.

Lavdi!

4

Load More...